Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Chapeau Bleu Marina Picasso dla kobiet

Chapeau Bleu Marina Picasso dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

Chapeau Bleu Marina Picasso dla kobiet Zdjęcia Chapeau Bleu Marina Picasso dla kobiet Zdjęcia Chapeau Bleu Marina Picasso dla kobiet Zdjęcia

Chapeau Bleu marki Marina Picasso to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Chapeau Bleu został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są bergamotka, frezja, boronia, nuty zielone, mandarynka, osmantus, fiołek i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża, konwalia i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, balsam tolu, wanilia, cywet i karmel.

Bergamotka Frezja Boronia Nuty zielone Mandarynka Osmantus Fiołek Brzoskwinia

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Konwalia Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Balsam Tolu Wanilia Cywet Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chapeau Bleu by Marina Picasso.

Chapeau Bleu Recenzje Perfum

Kwiatowo - przyprawowy z wyraźną nutą cytrusów - w bazie odrobina drewna sandałowego i piżma. Ogólnie bez rewelacji. Trwałość przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marina Picasso Chapeau Bleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marina Picasso Chapeau Bleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chapeau Bleu marki Marina Picasso. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chapeau Bleu marki Marina Picasso reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Chanel Allure Chanel Chance Eau Tendre Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Giorgio Armani Acqua di Gio Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Van Cleef & Arpels Un Air de First Montale Mango Manga Versace V/S Versus Givenchy Fleur d'Interdit Calvin Klein Eternity Bvlgari Rose Essentielle Thierry Mugler Angel Tous Gold Shaik Chic Shaik No 30 The Different Company After Midnight Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Thierry Mugler A*Men