Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Reve Boheme Marina Marinof dla kobiet

Reve Boheme Marina Marinof dla kobiet

Reve Boheme marki Marina Marinof to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Reve Boheme został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, paczula, frezja, cytryna, piżmo i cytrusy.

Drzewo sandałowe Paczula Frezja Cytryna Piżmo Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reve Boheme by Marina Marinof.

Reve Boheme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marina Marinof Reve Boheme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marina Marinof Reve Boheme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reve Boheme marki Marina Marinof. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reve Boheme marki Marina Marinof reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Balenciaga Prelude La Perla Charme Shaik Chic Shaik No 30 Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Dorin Un Air de Damas Jasmine Guepard Espiegle Blumarine Bellissima Berkeley Square Rose Petal M. Micallef Jewel Modigliani Supreme Sprezzatura 707 Dolce Amoretto