Marki » M » kwiatowe « Grupy

C` Est Rien Que du Bonheur Marina Marinof dla kobiet

C` Est Rien Que du Bonheur Marina Marinof dla kobiet

C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof to kwiatowe perfumy dla kobiet. C` Est Rien Que du Bonheur został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lilia, fiołek, jaśmin i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, magnolia i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria i cedr.

Lilia Fiołek Jaśmin Czerwone jagody

Piwonia Magnolia Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C` Est Rien Que du Bonheur by Marina Marinof.

C` Est Rien Que du Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Jean Patou 1000 Adidas Floral Dream Jacadi Jacadi Eau de Senteur Il Profvmo Aria di Mare Azzaro Azzaro Couture Aveda Rose Attar Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Oriflame Visions Casual Cutie Miller et Bertaux Shanti Shanti Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor