Marki » M » kwiatowe « Grupy

C` Est Rien Que du Bonheur Marina Marinof dla kobiet

C` Est Rien Que du Bonheur Marina Marinof dla kobiet

C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof to kwiatowe perfumy dla kobiet. C` Est Rien Que du Bonheur został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lilia, fiołek, jaśmin i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, magnolia i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria i cedr.

Lilia Fiołek Jaśmin Czerwone jagody

Piwonia Magnolia Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C` Est Rien Que du Bonheur by Marina Marinof.

C` Est Rien Que du Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C` Est Rien Que du Bonheur marki Marina Marinof reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n`Rose Couture David & Victoria Beckham Intimately Beckham Givenchy Very Irresistible Sensual Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Mistral Verbena Flower Donna Karan Essence Jasmine Tsi-La Organic Kizes John Galliano John Galliano Eau de Toilette Penhaligon`s Gardenia Caswell Massey Lilac Campos de Ibiza Flor de Almendra Tiens Trench