Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zanzi Marilyn Miglin dla kobiet

Zanzi Marilyn Miglin dla kobiet

ziołowy

Zanzi marki Marilyn Miglin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, wetyweria, paczula, lilia, wiciokrzew, rumianek, irys i nuty drzewne.

Magnolia Wetyweria Paczula Lilia Wiciokrzew Rumianek Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zanzi by Marilyn Miglin.

Zanzi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marilyn Miglin Zanzi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marilyn Miglin Zanzi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zanzi marki Marilyn Miglin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zanzi marki Marilyn Miglin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Diptyque Tam Dao Nina Ricci Premier Jour Soleil Borsalino Borsalino Pour Elle Ajmal Facets of Her Fiorucci Amore 14 White Rasasi Blue Lady Parfums de Coeur Skin Musk Lulu Beauty Lulamae Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Novaya Zarya Mon Bijou