Marki » M » kwiatowe « Grupy

Four White Flowers Marilyn Miglin dla kobiet

Four White Flowers Marilyn Miglin dla kobiet

tuberozowy
lekko korzenny

Four White Flowers marki Marilyn Miglin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Four White Flowers został wydany w latach 1990's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, tuberoza i lilia.

Jaśmin Gardenia Tuberoza Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Four White Flowers by Marilyn Miglin.

Four White Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marilyn Miglin Four White Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marilyn Miglin Four White Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Four White Flowers marki Marilyn Miglin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Four White Flowers marki Marilyn Miglin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Romeo Gigli G Gigli Tom Tailor New Experience Woman Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose L`Erbolario Caprifoglio Guerlain Fleur de Lotus Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Guerlain Muguet Czech & Speake Rose Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Aloha Beauty Tropical Gardenia Jean Patou Divine Folie