Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aura Marilyn Miglin dla kobiet

Aura Marilyn Miglin dla kobiet

Aura marki Marilyn Miglin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cyprys, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin wielkolistny, lilia wodna i aksamitka; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, benzoes i wanilia.

Bergamotka Cyprys Mandarynka Pomarańcza

Jaśmin wielkolistny Lilia wodna Aksamitka

Paczula Drzewo sandałowe Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aura by Marilyn Miglin.

Aura Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marilyn Miglin Aura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marilyn Miglin Aura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aura marki Marilyn Miglin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aura marki Marilyn Miglin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Rance 1795 Josephine Lancetti Lancetti Mood Woman Jo Malone Blue Agava & Cacao Burberry Burberry Brit Gold Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence M. Micallef Note Ambree Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Schiaparelli Shocking Jar Parfums Bolt of Lightning Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Mila Schön `70