Marki » M » orientalne « Grupy

Mariella Burani Mariella Burani dla kobiet

Mariella Burani Mariella Burani dla kobiet

Mariella Burani marki Mariella Burani to orientalne perfumy dla kobiet. Mariella Burani został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są estragon, bergamotka, brazylijskie drzewo różane i cytryna; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, benzoes, wanilia i wetyweria.

Estragon Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Cytryna

Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mariella Burani by Mariella Burani.

Mariella Burani Recenzje Perfum

Mariella Burani by Mariella Burani 4.25 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariella Burani Mariella Burani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariella Burani Mariella Burani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mariella Burani marki Mariella Burani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mariella Burani marki Mariella Burani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Cacharel Gloria Guerlain Samsara Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Fendi Asja Fendi Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Laura Biagiotti Venezia Donna Karan Cashmere Mist Moschino Moschino Vivienne Westwood Boudoir Mauboussin Mauboussin Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Oriflame Mirage Estée Lauder Sensuous Noir Christian Lacroix Christian Lacroix Boucheron Jaipur Estée Lauder SpellBound Rochas Byzance Slava Zaitsev Nikita Tom Ford Black Orchid