Marki » M » orientalne « Grupy

Mariella Burani Mariella Burani dla kobiet

Mariella Burani Mariella Burani dla kobiet

Mariella Burani marki Mariella Burani to orientalne perfumy dla kobiet. Mariella Burani został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są estragon, bergamotka, brazylijskie drzewo różane i cytryna; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, benzoes, wanilia i wetyweria.

Estragon Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Cytryna

Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mariella Burani by Mariella Burani.

Mariella Burani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariella Burani Mariella Burani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariella Burani Mariella Burani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mariella Burani marki Mariella Burani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mariella Burani marki Mariella Burani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Cacharel Gloria Guerlain Samsara Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Boucheron Jaipur Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Fendi Asja Fendi Laura Biagiotti Venezia Donna Karan Cashmere Mist Moschino Moschino Guerlain Shalimar Vivienne Westwood Boudoir Mauboussin Mauboussin Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Oriflame Mirage Christian Lacroix Christian Lacroix Estée Lauder SpellBound Slava Zaitsev Nikita Estée Lauder Sensuous Noir Rochas Byzance