Marki » M » kwiatowe « Grupy

MB Mariella Burani dla kobiet

MB Mariella Burani dla kobiet

MB marki Mariella Burani to kwiatowe perfumy dla kobiet. MB został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, irys, pelargonia pachnąca, kokos, mandarynka, fiołek, jaśmin, bergamotka, kardamon i cytryna.

Pomarańcza Irys Pelargonia pachnąca Kokos Mandarynka Fiołek Jaśmin Bergamotka Kardamon Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MB by Mariella Burani.

MB Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariella Burani MB, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariella Burani MB, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MB marki Mariella Burani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MB marki Mariella Burani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Avon Treselle Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Bath and Body Works Magnolia Blossom Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Guerlain Idylle Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Revillon Detchema Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre La Bouquetiere Iris Du Ciel Vivienne Westwood Naughty Alice