Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Rosee Mariella Burani dla kobiet

Eau Rosee Mariella Burani dla kobiet

kokosowy

Eau Rosee marki Mariella Burani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Rosee został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, kokos, fiołek, brzoskwinia, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, kokos, wanilia i mech dębowy.

Pomarańcza Mandarynka Bergamotka Cytryna

Irys Kokos Fiołek Brzoskwinia Ylang-ylang Konwalia Róża

Fasolka tonka Ambra Kokos Wanilia mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Rosee by Mariella Burani.

Eau Rosee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariella Burani Eau Rosee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariella Burani Eau Rosee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Rosee marki Mariella Burani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Rosee marki Mariella Burani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Avon Incandessence Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Barbie Barbie Modelo Fragonard Eau Fantasque Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Lancome Tresor Sheer Fragrance Pacsun Kirra Yellow Loewe Loewe L Love Passport Juliet Love Letter