Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Rosee Mariella Burani dla kobiet

Eau Rosee Mariella Burani dla kobiet

kokosowy

Eau Rosee marki Mariella Burani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Rosee został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, kokos, fiołek, brzoskwinia, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, kokos, wanilia i mech dębowy.

Pomarańcza Mandarynka Bergamotka Cytryna

Irys Kokos Fiołek Brzoskwinia Ylang-ylang Konwalia Róża

Fasolka tonka Ambra Kokos Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Rosee by Mariella Burani.

Eau Rosee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariella Burani Eau Rosee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariella Burani Eau Rosee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Rosee marki Mariella Burani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Rosee marki Mariella Burani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Roberto Cavalli Just Cavalli Her Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Novae Plus Ballet Fragonard Caresse Avon Avon Jet Femme Gale Hayman Delicious Feelings Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Alberta Ferretti Femina Bath and Body Works Sweet Pea Forever Esprit Celebration Happy Vibes for Her