Marki » M » kwiatowe « Grupy

M Ultra Pink Mariah Carey dla kobiet

M Ultra Pink Mariah Carey dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

M Ultra Pink marki Mariah Carey to kwiatowe perfumy dla kobiet. M Ultra Pink został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, dzikie jagody i nuty morskie; nutami serca są gardenia tahitańska, kwiat wiśni i różowa piwonia; nutami bazy są nuty drzewne, białe piżmo i ambra.

Czarna porzeczka Dzikie jagody Nuty morskie

Gardenia tahitańska Kwiat wiśni Różowa piwonia

Nuty drzewne Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M Ultra Pink by Mariah Carey.

M Ultra Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariah Carey M Ultra Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariah Carey M Ultra Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M Ultra Pink marki Mariah Carey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M Ultra Pink marki Mariah Carey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Victoria`s Secret Dream Angels Halo Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Alain Delon Samourai Woman Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Smell Bent 2010 Amway Opportune Anucci Dalini Oriflame Lucia I Profumi di Firenze Acqua Chiara