Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

M Mariah Carey dla kobiet

M Mariah Carey dla kobiet

dymny
M Mariah Carey dla kobiet Filmy
M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia M Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia

M marki Mariah Carey to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. M został wydany w 2007 roku. M stworzyli Carlos Benaim i Loc Dong. Nutami głowy są pianka marshmallow i woda morska; nutami serca są gardenia i gardenia tahitańska; nutami bazy są ambra, paczula i kadzidło.

Pianka marshmallow Woda morska

Gardenia Gardenia tahitańska

Ambra Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M by Mariah Carey.

Amarige Mariage
8e Jour

M Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Skuszona opiniami na fragrantice i atrakcyjną ceną na znanym portalu aukcyjnym zakupiłam 15ml owej cieczy. Bardzo miłe zaskoczenie! Zapach przede wszystkim ładnie rozwija się na skórze. Nie czuć w nim sztucznych nut.. Słodycz jest tutaj podobna do tej w Prada Candy L'eau - a MC jest intensywniejsza i trwalsza na mojej skórze. Właściwie oba zapachy różnią drobne niuanse - są zbliżone do siebie. Jeszcze skojarzenia idą w stronę Aquolina Pink Sugar oraz wosku Yankee Candle -Fireside Treats, ponieważ można w nim wyczuć taką słodycz pianek, jednak z wyraźnym dymnym akcentem. Całość bardzo przytulna i myślę, bardzo będzie pasować do chłodu i zimy. W upały może być trochę dusząca. Jak najbardziej polecam.

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Dziwne perfumy, według mnie jedne z ciekawszych jeśli chodzi o celebrycki półświatek. Kiedyś nie przypadły mi do gustu, nie wiem co mi w nich nie pasowało. Po kilku latach nauczyłam się je doceniać, być może to po części zasługa sentymentalnej podróży w czasie, jaką mi serwują.

Z jednej strony jest tu masa słodyczy, tony pianek marshmallow przewalają się wszędzie niczym wysuszone na wiór zielsko w pustynnym krajobrazie Dzikiego Zachodu. Część z nich świeża, miękka, pudrowa, inne przypieczone nad ogniskiem, okopcone dymem, na wpół przetransformowane w skarmelizowany cukier. Wszystkie słodkie jak diabli, a jako wisienka na torcie - kremowy, narkotycznie upajający zapach gardenii. Nie brzmi to zbyt zachęcająco, prawda?

Jest jednak coś, co skutecznie temperuje ten słodki koszmar. Kadzidło. Na pierwszy rzut oka (nosa) jest go tu niewiele, ale jeśli dobrze się przyjrzeć (wwąchać), to okazuje się, że pierwsze wrażenie jest mylne. Mikroskopijna dawka kadzidła nie dałaby rady zrównoważyć tak potężnej ilości słodyczy, jaką zawiera ten zapach. Z drugiej strony piankowo-cukrowa powódź sprawia, że to kadzidło nie pachnie jak typowe kadzidło. Wielbiciele kadzidlanego dymu wydobywającego się z najgłębszych zakamarków prawdziwej niszy nie powinni nawet spoglądać na "M" (co za nazwa!). Co innego zwolennicy balsamicznej, kremowo-pudrowej, dojrzałej słodyczy - ci mogą znaleźć tu coś dla siebie.

Użyłam określenia "dojrzałej" nieprzypadkowo - w mojej ocenie te perfumy są poważne, spokojne, może nawet odrobinę melancholijne. Ale nie smutne/depresyjne. Fantastycznie nosi się je w pochmurne, chłodniejsze dni. Jesień to chyba najlepsza dla nich pora.
Trwałość całkiem przyzwoita, do siedmiu godzin, intensywność przez pierwsze trzy godziny umiarkowana, potem delikatna, raczej bliskoskórna.
Flakon - no cóż, doskonale komponuje się z wizerunkiem Mariah, choć kolor jest świetny. Korek straszy, mogliby tego motylka jakimś nietoperzem zastąpić. Albo chociaż ćmą.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Naprawdę śliczny zapach. Słodki, intrygujący i bardzo kobiecy. Przez moment czuć te pianki marshmallow, ale z czasem woń szlachetnieje i staje się bardziej kadzidlana. Jestem w szoku,że to celebrycki zapach, bo pachnie drogo i jakoś tak całkiem elegancko. Nie jestem pierwszą fanką słodkości w perfumach,ale tutaj jest wszystko świetnie wyważone i w dobrym guście.
Zobaczę w ile zejdzie mi 15ml i czy wejdziemy z M w dłuższą relację.

Roxi88
Roxi88

Zapach jest bardzo słodki, ale dla mnie to słodycz idealna. Gdybym nie znała nut nie domyśliłabym się, że dominują tutaj pianki marshmallow, ale z całą pewnością wyczuwam wodę morską, która przełamuje słodycz zapachu. Wyczuwam w tych perfumach minimalne podobieństwo do Amarige Mariage Givenchy, zwłaszcza przy pierwszym rozpyleniu Amarige i przy końcowej fazie tego zapachu, M to słodsza i bardziej ułagodzna wersja tych perfum, taki dzienny odpowiednik. W późniejszej fazie zapachy rozwijają się w zupełnie inny sposób, w M dominuje słodko-słona nuta, okraszona białymi kwiatami, paczulą i przydymiona kadzidłem. Uważam ten zapach za bardzo udany, wyjątkowo przyjemnie się go nosi i płynnie przechodzi pomiędzy kolejnymi nutami. Cudownie otula w chłodne dni.

EDIT: Dziś psiknęłam jeden nadgarstek Amarige Mariage a drugi M i po około 6 godzinach zapachy bardzo się do siebie upodobniły. M jest trochę słodszy a Amarige Mariage bardziej paczulowy, ale zdecydowanie podobieństwo jest bardzo duże.

Zakupowe okazje

7.99 USD
Lollipop Splash Remix Vision Of Love Perfume by Mariah Carey, 1 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
7.99 USD
Mariah Carey Lollipop Splash The Remix Never Forget You by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 1 oz Tester for Women
7.99 USD
Mariah Carey Lollipop Splash The Remix Vision Of Love by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 1 oz Tester for Women
Eau De Parfum 0.5oz
8.99 USD
Mariah Carey Ultra Pink by Mariah Carey Eau de Parfum Spray .5 oz for Women
Mariah Carey Ultra Pink by Mariah Carey Eau de Parfum Spray .5 oz for Women
11.99 USD
Mariah Carey Lollipop Splash The Remix Never Forget You by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
12.99 USD
Mariah Carey Lollipop Splash The Remix Vision Of Love by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
EDP Mini 0.27oz
15.99 USD
Mariah Carey Lollipop Remix Variety by Mariah Carey 3 Piece Mini Variety Set With Remix Inseperable Remix Never Forget You Remix Vision Of Love And All Are eau de Parfum Rollerball .27 oz Mini for Women
18.49 USD
M mariah Carey Perfume by Mariah Carey, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
18.99 USD
Mariah Carey Lollipop Remix Variety by Mariah Carey 3 Piece Mini Variety Set With Remix Inseperable Remix Never Forget You Remix Vision Of Love And All Are eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Beautyspin.com
27.99 USD
M By Mariah Carey by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 3.3 oz for Women
M By Mariah Carey by Mariah Carey Eau de Parfum Spray 3.3 oz for Women
28.49 USD
Lollipop Splash Remix Never Forget You Perfume by Mariah Carey, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
29.99 USD
Lollipop Splash Remix Vision Of Love Perfume by Mariah Carey, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariah Carey M, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariah Carey M, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M marki Mariah Carey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M marki Mariah Carey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Britney Spears Believe Givenchy Ange ou Demon Rihanna Rebelle Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Rihanna Reb'l Fleur Jessica Simpson Fancy Revlon Charlie Gold Moschino Cheap & Chic Light Clouds Revlon Charlie Red Yves Saint Laurent Cinema Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Queen Latifah Queen of Hearts Christian Dior Dior Addict Britney Spears Hidden Fantasy L`Artisan Parfumeur Tea for Two Ghost Ghost Aquolina Gold Sugar Lolita Lempicka Si Lolita Eisenberg J'ose