Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet

Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

kakaowy
Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Mine Again Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia

Lollipop Bling Mine Again marki Mariah Carey to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Lollipop Bling Mine Again został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czerwona porzeczka, czerwona pomarańcza i heliotrop; nutami serca są magnolia, malina, czekolada i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Czerwona porzeczka Czerwona pomarańcza Heliotrop

Magnolia Malina Czekolada Wata cukrowa

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lollipop Bling Mine Again by Mariah Carey.

Mystery

Lollipop Bling Mine Again Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lollipop Bling Mine Again marki Mariah Carey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lollipop Bling Mine Again marki Mariah Carey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Victoria`s Secret Succulent Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Chi Miss Chi Lulu Castagnette Lulu Rose Alain Delon Samourai Woman Love Gold Eclectic Collections Sonata Gale Hayman Delicious Chocolate April Aromatics Heart Chakra Oil Costamor Dulcess Bath and Body Works Forever Sunshine Strange Invisible Perfumes Vacances