Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet

Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet

tropikalny
miodowy
Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia Lollipop Bling Honey Mariah Carey dla kobiet Zdjęcia

Lollipop Bling Honey marki Mariah Carey to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lollipop Bling Honey został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, marakuja i ananas; nutami serca są imbir, frezja i lilia; nutami bazy są biały miód, kwiat lipy i piżmo.

Cytryna Amalfi Marakuja Ananas

Imbir Frezja Lilia

Biały miód Kwiat lipy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lollipop Bling Honey by Mariah Carey.

Lollipop Bling Honey Recenzje Perfum

Lollipop Bling Honey by Mariah Carey 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mariah Carey Lollipop Bling Honey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mariah Carey Lollipop Bling Honey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lollipop Bling Honey marki Mariah Carey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lollipop Bling Honey marki Mariah Carey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Anna Sui Secret Wish Paris Hilton Paris Hilton Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Benetton Energy Woman s.Oliver Casual Women Tocca Aqua Profumata Salina Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Lucy B Wild Jasmine Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me La Prairie Life Threads Sapphire Paris Hilton Passport Paris