Marki » M » kwiatowe « Grupy

Truly MariaLux dla kobiet

Truly MariaLux dla kobiet

Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia Truly MariaLux dla kobiet Zdjęcia

Truly marki MariaLux to kwiatowe perfumy dla kobiet. Truly został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alessandro Gualtieri. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty.

Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Truly by MariaLux.

Truly Recenzje Perfum

Początek jest świetny – białe kwiaty, wśród których prym wiodą nieco duszna lilia i metaliczny narcyz nieco podszyte mydłem. Dość nietypowe - liczyłam raczej na gardenię i jaśmin, które zazwyczaj widnieją pod enigmatycznym określeniem "białe kwiaty" w nutach.

Później pojawia się odrobina wanilii i pudru i zapach się osładza i nie jest już tak intrygujący. Trwałość przyzwoita, ale raczej przyczajony przy skórze.

zielona
zielona

Ozonowo-pudrowe kwiaty. Nie jest to przyjemny akord, ale przy odrobinie wytrwałości i zaciśniętych zębach, przez morderczą kwiatuchowatość przebija biała, dostojna lilia. Pięęękna. Porównywalna w swoim majestacie do tej z Baiser Vole, niestety nie tak "czysta". Upierdliwie romantyczne kwiatuchy przysłaniają ją cały czas, aż do bazy, kiedy kompozycja traci resztki uroku [czyli lilii], kończąc jako staromodne kwiatowe mydełko.
No nie przemawia do mnie ten książę na białym koniu...

Truly by MariaLux 3.50 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MariaLux Truly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MariaLux Truly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Truly marki MariaLux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Truly marki MariaLux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Creation Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Davidoff Cool Water Ocean Radiance Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Victoria`s Secret Dream Angels Divine Arrogance Arrogance pour Femme Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Coach Peony Splash Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Bronnley Peony Eau Fraiche Galimard Shantoung