Marki » M » « Grupy

Mogadess MariaLux dla kobiet i mężczyzn

Mogadess MariaLux dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Mogadess marki MariaLux to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mogadess został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, czerwony pieprz, gorzka pomarańcza, truskawka, nagietek, drzewo różane, benzoes, kakao, cynamon, kardamon, cedr, kolendra, estragon, drzewo sandałowe, olibanum, ambra i wanilia.

Kwiat pomarańczy Czerwony pieprz Gorzka pomarańcza Truskawka Nagietek Drzewo różane Benzoes Kakao Cynamon Kardamon Cedr Kolendra Estragon Drzewo sandałowe Olibanum Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mogadess by MariaLux.

Mogadess Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Mogadess... Królowa Przypraw. Bo to na pewno jest Ona.
Bardzo dosłownie cynamonowa, aż za bardzo, tak naiwnie.
Po przelotnym powąchaniu nie robi wrażenia - ot, po prostu naturalny, intensywny cynamon. Ale po bliższym "przyjrzeniu się" ujawnia swoje kolejne oblicze, które mi jednoznacznie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia: bogactwo przypraw, pomarańcze, igliwie! Suszone plastry pomarańczy udekorowane goździkami, zawieszone na choince. Z pewnej odległości wyczuwam ogrom kardamonu, który kocham miłością bezwarunkową i który sprawia, że zawsze spoglądam łaskawszym okiem ;) na zapach, który go zawiera.
Po głębszym namyśle stwierdzam, że Mogadess ma w sobie coś absolutnie baśniowego. W swojej dosłowności jest taka bezkompromisowa, szczera - jak dziecko.

salvadora
salvadora

Kolejna strzała prosto w moje serce zadana przez Alessandro Gualtieri. Mogadess,ach Mogadess; świetlisty, gęsty kojarzący mi się z bryłą bursztynu. A w nim same wspaniałości; na początek podano pomarańcze z cynamonem, zaraz potem wyłania się kakao, kardamon i ambra. Przychodzi kolej również na drzewo sandałowe z wanilią. Wyczuwalny jest dla mnie również cedr i drzewo różane. Jest przepysznie, słodko, żywicznie, otulająco. Dokładnie jak w Aramesh, płynna i spójna gra nut zachwyca i uzależnia.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Najbardziej interesujące, moim zdaniem, w kolekcji Gualtieriego dla Maria Lux. Intrygujące z powodu podwójnego oblicza: szalenie przyprawowego w otwarciu, a po chwili szalenie słodkiego. Moje najmocniejsze skojarzenie - kwintesencja orientu, tego z północnej Afryki. Aramesh też wpisuje się w ten nurt. Zabawa z tradycyjnym perfumiarstwem w wykonaniu Gualtieriego trwa i daje coraz ciekawsze efekty.

Mogadess by MariaLux 3.83 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MariaLux Mogadess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MariaLux Mogadess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mogadess marki MariaLux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mogadess marki MariaLux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Penhaligon`s Tralala John Galliano John Galliano Amouage Ubar Amouage Memoir Woman Christian Dior Elixir Midnight Poison Christian Dior Midnight Poison Cacharel LouLou MariaLux Aramesh Christian Dior Dune Amouage Amouage Lyric Woman Rance 1795 Hortense Penhaligon`s Cornubia Estée Lauder Beyond Paradise Agent Provocateur L'Agent Juliette Has A Gun Mad Madame Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dolce Vita Salvador Dali Laguna Cartier Le Baiser Du Dragon