Marki » M » « Grupy

Aramesh MariaLux dla kobiet i mężczyzn

Aramesh MariaLux dla kobiet i mężczyzn

Aramesh marki MariaLux to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aramesh został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, neroli, irys, geranium, heliotrop, jaśmin, goździk (roślina), ambra, anyż gwiazdkowaty, dzięgiel, drzewo gwajakowe, cedr, miód, cynamon, szałwia, drzewo sandałowe, paczula, agar (oud), ylang-ylang, cywet, wanilia i piżmo.

Róża Neroli Irys Geranium Heliotrop Jaśmin Goździk (roślina) Ambra Anyż gwiazdkowaty Dzięgiel Drzewo gwajakowe Cedr Miód Cynamon Szałwia Drzewo sandałowe Paczula Agar (oud) Ylang-ylang Cywet Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramesh by MariaLux.

Aramesh Recenzje Perfum

salvadora
salvadora

Cudowny! Przepiękny! Moje pragnienie... Wszystko co kocham w perfumach ma w sobie Aramesh. Jest pikantnie gwajakowy- agarowy, pudrowo heliotropowo-irysowy, jest słodko miodowo-goździkowo-cynamonowy, puchato piżomowo-sandałowy, jest również paczulowa róża. Wszystko spójnie ze sobą się układa, wszystko mnie w nim zachwyca. Złożony z pięknych nut, które wspaniale ze sobą współgrają, żadna za bardzo się nie wychyla, aby dać przestrzeń pozostałym. Mistrzostwo...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MariaLux Aramesh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MariaLux Aramesh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramesh marki MariaLux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramesh marki MariaLux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man Paolo Gigli Schirocco Hugo Boss Boss Element Rosario Flores Siento Liz Claiborne Red Sunset Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Profumi del Forte Marconi 3 Nicolas Danila Arabian Gardens CB I Hate Perfume Winter 1972 Tommy Hilfiger Loud for Him Tom Tailor Liquid Man Profumi Capri Luna Caprese