Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Sideris Maria Candida Gentile dla kobiet i mężczyzn

Sideris Maria Candida Gentile dla kobiet i mężczyzn

dymny
wosku pszczelego
Sideris Maria Candida Gentile dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sideris Maria Candida Gentile dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sideris marki Maria Candida Gentile to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sideris został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria Candida Gentile. Nutami głowy są francuskie labdanum, szafran, kadzidło, mirra i pieprz; nutą serca jest gojnik; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, nuty drzewne i wosk pszczeli.

Francuskie labdanum Szafran Kadzidło Mirra Pieprz

Gojnik

Drzewo sandałowe Benzoes Nuty drzewne Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sideris by Maria Candida Gentile.

Sideris Recenzje Perfum

Głównie wyczuwam szafran, posłodzony miodem i wanilią z dodatkiem delikatnego kadzidła i labdanum. Bardzo ciekawy zapach, niestety dość bliskoskórny i nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maria Candida Gentile Sideris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maria Candida Gentile Sideris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sideris marki Maria Candida Gentile. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sideris marki Maria Candida Gentile reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Yves Rocher 8e Jour Lubin Idole Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Mona di Orio Vanille L`Occitane en Provence Ambre Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Fendi Fendi Theorema Rouge Bunny Rouge Embers Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere Penhaligon`s Elixir Annayake Tsukimi Serge Lutens Rousse Phaedon Tabac Rouge Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Akkad Olivier Durbano Jade