Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marella Ferrera Marella Ferrera dla kobiet

Marella Ferrera Marella Ferrera dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 3

Marella Ferrera marki Marella Ferrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marella Ferrera został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są geranium, ananas i morela; nutami serca są jaśmin, gardenia, ylang-ylang, goździk (przyprawa), kminek i karo-korund; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Geranium Ananas Morela

Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Kminek Karo-korund

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marella Ferrera by Marella Ferrera.

Casmir
PG05 L'Eau de Circe

Marella Ferrera Recenzje Perfum

Mellamina
Mellamina

Opakowanie, ani tym bardziej sam flakon nie zachęcają do testowania... ale jak widać nie wszystko złoto co się świeci. Zapach Marelli jest bardzo udanym i trwałym jesienno-zimowym otulaczem. Jesli lubicie waniliowo jaśminowe klimaty to polecam... Cena jest oczywiście dodatkowym atutem:)

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie wiem czy ten zapach ma cos wspólnego z Gucci Rush, bo niestety nie znam tego ostatniego. Niemniej kompozycja Marelli to propozycja szczególnie na wiosnę, lato i jesień. W upały nie męczy, więc jest dobrze.
Co tu wyczuwam? Wanilie, alr taką prawdziwą, lekko podgorzkawą nawet, coś jakbysmy dodali do ciasta lub budyniu ciut za dużo jej ziaren lub zbyt hojnie doprawiliśmy prawdziwym cukrem waniliowym. Czuc też chyba morelę, ale taką nie do końca już dojrzałą oraz sztuczne ananasy z puszki razem z tym syropem. Innych nut nie odnajduję. Zapach jest dziwny, ale to nie znaczy, że zły, bo nie drażnił mnie ani nie miałam wrażenie, że chcę go już siebie zmyć. Jest jednak jednostajny i w ogóle się nie rozwija. Od początku do końca pachnie na mnie tak samo, ale cieszę się, że było mi dane go poznać.
Minus niestety za dosyć słabą trwałość.

gugusia
gugusia

Klon Gucci Rush. Ta sama nuta sfermentowanej moreli w połączeniu z jaśminem, białymi kwiatami i lekka smużką ambry wraz z drzewem sandałowym.
Do tego gorsza trwałośc. Z Cashmirem wcale mi się nie kojarzy. Ale co nos to inny ;)

Trwałośc - 3 godz.
Projekcja - na szerokośc ramion.
Flakon - brzydki.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Bardzo mi przypomina Casmir Chopard - niejadalna wanilia plus morele. Do tego przyprawy, żywice... Naprawdę trzeba się mocno wwąchać, żeby wyczuć różnice. Trwałość i projekcja też podobne. Fajna jest Marella, ale mam Casmir, więc jej nie kupię, bo nie ma po co. Ale warto pozać, polecam.

Pola
Pola

Pachnidło to dziwne z miejsca "dające wycisk" nosowi. Początek to uderzenie wanilii ale nie wydaniu wanilinowym tym syntetyczno -jadalno- cukierkowym tylko w wydaniu naturalnym. Tak pachnie ekstrakt z brązowych ciemnych waniliowych strąków, jest lekko skórzasty i gorzkawy. Wraz z wanilią w parze idzie piżmo przywodzące w pamięci Gaultier II, dobrze wyczuwalne i mocarne. Dopiero po pierwszej fali do głosu dochodzą kwiaty -mieszanka jaśminu i gardenii daje efekt do złudzenia podobny do Gucci Rush z tym, że tutaj są one inaczej przyprawione i spozierają raczej zza waniliowo- piżmowego wstępu nie wysuwaja się na pierwszy plan. Czuć obecnośc kminku i goździków ale i one są tu dodane po szczypcie nie zagrają w tej kompozycji pierwszych skrzypiec. W składzie są również owoce ja ich nie czuję odrębnie w ogóle. Jest taki moment, że przebija się lekko kwaskowa nuta ale i tu, tak jak z przyprawami powiedzialabym, że w całości dodał mieszajacy zaledwie kilka kropel soku. W moim odczuciu to zbyt mało żeby klasyfikować Marellę jak kwiatowo -owocowy zapach.
Całość mnie zaskoczyła, recenzji było mało więc kupiłam w zasadzie w ciemno. Testy polecam wielbicielom wanilii rodem z Vanilla Fields piżma z Gaultier II oraz tym których nie odstraszają jasmino-gardeniowe charakterystyczne klimaty Gucci Rush.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marella Ferrera Marella Ferrera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marella Ferrera Marella Ferrera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marella Ferrera marki Marella Ferrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marella Ferrera marki Marella Ferrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Entre Filles Saison 2 Oilily Papilon Givenchy Givenchy Lights Mojo Be Sexy Esprit Celebration for Her Alessandro Stiletto Perfume for Legs Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Boadicea the Victorious Alluring Mango Lady Rebel Marbert Sun Jennifer Lopez L.A. Glow Sugababes Tempt