Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ambre Ze Marella Ferrera dla kobiet

Ambre Ze Marella Ferrera dla kobiet

Ambre Ze marki Marella Ferrera to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Ambre Ze został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są cedr virginia, lima i zielone jabłko; nutami serca są magnolia, cyklamen i kwiat brzoskwini; nutami bazy są piżmo, bambus i ambra.

Cedr Virginia Lima Zielone jabłko

Magnolia Cyklamen Kwiat brzoskwini

Piżmo Bambus Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Ze by Marella Ferrera.

Ambre Ze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marella Ferrera Ambre Ze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marella Ferrera Ambre Ze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Ze marki Marella Ferrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Ze marki Marella Ferrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Al Hanouf Agent Provocateur Strip L`Artisan Parfumeur Bois Farine Shiseido Zen Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Laura Biagiotti Donna Michael Kors Michael Clean Wellness by Clean Purity Annika Sorenstam Annika Fiorucci Amore 14 White Gosh Bitch Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles