Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Succes Fou Marcella Wouters dla kobiet

Succes Fou Marcella Wouters dla kobiet

Succes Fou marki Marcella Wouters to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Succes Fou został wydany w 2000 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są szałwia i lawenda; nutami bazy są cedr, paczula, wetyweria, ambra i piżmo.

Bergamotka

Szałwia Lawenda

Cedr Paczula Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Succes Fou by Marcella Wouters.

Succes Fou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marcella Wouters Succes Fou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marcella Wouters Succes Fou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Succes Fou marki Marcella Wouters. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Succes Fou marki Marcella Wouters reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Calvin Klein Euphoria Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Jean Patou Voyageur Lanvin Vetyver Creed Windsor Smell Bent Felix Navidad Smell Bent Pere Noel Coward Voluspa Linden Blond Tabac A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Rasasi Ambition Cuba Paris Cuba Gold