Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Thiara Marc de la Morandiere dla kobiet

Thiara Marc de la Morandiere dla kobiet

tuberozowy

Thiara marki Marc de la Morandiere to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, petitgrain, jabłko, kokos, nuty morskie i olej z liści cytrynowca; nutami serca są jaśmin, róża, goździk (przyprawa), kwiat pomarańczy, tuberoza i paczula; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Brzoskwinia Petitgrain Jabłko Kokos Nuty morskie Olej z liści cytrynowca

Jaśmin Róża Goździk (przyprawa) Kwiat pomarańczy Tuberoza Paczula

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thiara by Marc de la Morandiere.

Thiara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc de la Morandiere Thiara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc de la Morandiere Thiara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thiara marki Marc de la Morandiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thiara marki Marc de la Morandiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Azzaro Pink Tonic Mary Kay Velocity Abercrombie & Fitch 8 Halston Halston Sheer Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Avon Pink Suede Victoria`s Secret Bombshell Jeanne Arthes Lover Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete