Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sissi Marc de la Morandiere dla kobiet

Sissi Marc de la Morandiere dla kobiet

żółtych kwiatów
Sissi Marc de la Morandiere dla kobiet Zdjęcia

Sissi marki Marc de la Morandiere to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sissi został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, madagaskarski ylang-ylang, ananas, nuty przyprawowe, galbanum i aksamitka; nutami serca są jaśmin, róża, narcyz, konwalia, fiołek i irys; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, mech dębowy, irys, ambra, wanilia, piżmo, brzoskwinia i malina.

Kwiat pomarańczy Madagaskarski ylang-ylang Ananas Nuty przyprawowe Galbanum Aksamitka

Jaśmin Róża Narcyz Konwalia Fiołek Irys

Wetyweria Drzewo sandałowe mech dębowy Irys Ambra Wanilia Piżmo Brzoskwinia Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sissi by Marc de la Morandiere.

Sissi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc de la Morandiere Sissi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc de la Morandiere Sissi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sissi marki Marc de la Morandiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sissi marki Marc de la Morandiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau du Soir Chanel Chance Eau Fraiche Lolita Lempicka The Heart-Catcher Yves Rocher Comme une Evidence Pierre Cardin Emotion Sean John Unforgivable Women Black Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Roberta di Camerino L`Uomo R Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Thymes Goldleaf Oleg Cassini Black Tie Pascal Morabito Or Noir