Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

M by Marc de la Morandiere Marc de la Morandiere dla mężczyzn

M by Marc de la Morandiere Marc de la Morandiere dla mężczyzn

M by Marc de la Morandiere marki Marc de la Morandiere to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza, grejpfrut, bergamotka, kardamon i liść czarnej porzeczki; nutami serca są szałwia, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo i ambroksan.

Cytryna Pomarańcza Grejpfrut Bergamotka Kardamon Liść czarnej porzeczki

Szałwia Paczula Drzewo sandałowe

Piżmo Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M by Marc de la Morandiere by Marc de la Morandiere.

M by Marc de la Morandiere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc de la Morandiere M by Marc de la Morandiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc de la Morandiere M by Marc de la Morandiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M by Marc de la Morandiere marki Marc de la Morandiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M by Marc de la Morandiere marki Marc de la Morandiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Liz Claiborne Curve Kicks for Men Avon Wish of Peace Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Hugo Boss Hugo Energize Spray Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Dana Navy for Men Diptyque Virgilio Creed Windsor Rasasi Mahyouba