Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ayako Marc de la Morandiere dla kobiet

Ayako Marc de la Morandiere dla kobiet

tuberozowy
morski

Ayako marki Marc de la Morandiere to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są konwalia, jaśmin i nuty morskie; nutami serca są ylang-ylang, tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes i piżmo.

Konwalia Jaśmin Nuty morskie

Ylang-ylang Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ayako by Marc de la Morandiere.

Ayako Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc de la Morandiere Ayako, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc de la Morandiere Ayako, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ayako marki Marc de la Morandiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ayako marki Marc de la Morandiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt V The Body Shop White Musk Blush Betty Barclay Smaragd Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Women Secret W`eau Garden Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Halloween Halloween Kiss Sexy Krigler Mediterranean Peach 15 Infusion Organique Indochine Lancome O d`Azur Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Tommy Bahama Set Sail Martinique