Marki » M » kwiatowe « Grupy

Shanghai Marc Rosen dla kobiet

Shanghai Marc Rosen dla kobiet

Shanghai Marc Rosen dla kobiet Zdjęcia Shanghai Marc Rosen dla kobiet Zdjęcia

Shanghai marki Marc Rosen to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shanghai został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sabine De Tscharner. Nutami głowy są cejloński cynamon, zielone jabłko, magnolia i bergamotka; nutami serca są morela, goździk (roślina), paczula, jaśmin i chiński osmantus; nutami bazy są nuty drzewne, Śliwka, ambra i wanilia bourbon. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2005.

Cejloński cynamon Zielone Jabłko Magnolia Bergamotka

Morela Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Chiński osmantus

Nuty drzewne Śliwka Ambra Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shanghai by Marc Rosen.

Shanghai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Rosen Shanghai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Rosen Shanghai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shanghai marki Marc Rosen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shanghai marki Marc Rosen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Liz Claiborne Curve Soul The Body Shop Lotus Petal Bond No 9 Eau de Noho Frederic Malle Lys Mediterranee Dorin Un Air de Damas Fullah Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum O Boticario Innamorata Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Vicky Tiel Destine Novaya Zarya Milaya Dnem