Marki » M » kwiatowe « Grupy

Shanghai Marc Rosen dla kobiet

Shanghai Marc Rosen dla kobiet

Shanghai Marc Rosen dla kobiet Zdjęcia Shanghai Marc Rosen dla kobiet Zdjęcia

Shanghai marki Marc Rosen to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shanghai został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sabine De Tscharner. Nutami głowy są cejloński cynamon, zielone jabłko, magnolia i bergamotka; nutami serca są morela, goździk (roślina), paczula, jaśmin i chiński osmantus; nutami bazy są nuty drzewne, Śliwka, ambra i wanilia bourbon. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2005.

Cejloński cynamon Zielone Jabłko Magnolia Bergamotka

Morela Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Chiński osmantus

Nuty drzewne Śliwka Ambra Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shanghai by Marc Rosen.

Shanghai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Rosen Shanghai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Rosen Shanghai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shanghai marki Marc Rosen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shanghai marki Marc Rosen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Sun Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Keiko Mecheri Jasmine Xerjoff Ibitira Le Labo Fleur d`Oranger 27 Perry Ellis 360° Black for Women Bond No 9 New York Fling Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Lush Flower Market Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 DSH Perfumes L´eau (Natural)