Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet

Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet

Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet Zdjęcia Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet Zdjęcia Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet Zdjęcia Marc O`Polo Women Marc O`Polo dla kobiet Zdjęcia

Marc O`Polo Women marki Marc O`Polo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marc O`Polo Women został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Ibanez. Nutami głowy są mandarynka, frezja, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, esencja różana, fiołek, brzoskwinia i piwonia; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Mandarynka Frezja Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Jaśmin Esencja różana Fiołek Brzoskwinia Piwonia

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc O`Polo Women by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc O`Polo Marc O`Polo Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc O`Polo Marc O`Polo Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc O`Polo Women marki Marc O`Polo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc O`Polo Women marki Marc O`Polo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bijou Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Christian Lacroix Eau Florale Bleue Bath and Body Works Sparkling Peach Emanuel Ungaro Ungaro Party Jeanne Arthes Rose Bonbon Mary Kay Exotic Passionfruit MDCI Parfums Peche Cardinal Acorelle Orchidee Blanche DSH Perfumes Songbird Mary-Kate and Ashley Olsen One Faberlic You Nova Dream