Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Marc O`Polo Pure Morning Woman Marc O`Polo dla kobiet

Marc O`Polo Pure Morning Woman Marc O`Polo dla kobiet

Miałem: 1

Marc O`Polo Pure Morning Woman marki Marc O`Polo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Marc O`Polo Pure Morning Woman został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, bergamotka, grejpfrut i pieprz; nutami serca są czarna porzeczka, frezja i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, wetyweria i cedr.

Zielona mandarynka Bergamotka Grejpfrut Pieprz

Czarna porzeczka Frezja Jaśmin

Ambra Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc O`Polo Pure Morning Woman by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Pure Morning Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc O`Polo Pure Morning Woman marki Marc O`Polo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc O`Polo Pure Morning Woman marki Marc O`Polo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Calvin Klein Eternity Summer 2006 L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Aqaba Aqaba Spring Stella Cadente Miss Me Victoria`s Secret Pink Gap Gap Blue No.655 For Her Guerlain Purple Fantasy Priscilla Presley Indian Summer Brooksfield Nuance Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Schiaparelli Dance Arrogance