Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Marc O`Polo Midsummer Man Marc O`Polo dla mężczyzn

Marc O`Polo Midsummer Man Marc O`Polo dla mężczyzn

Miałem: 2

Marc O`Polo Midsummer Man Marc O`Polo dla mężczyzn Zdjęcia Marc O`Polo Midsummer Man Marc O`Polo dla mężczyzn Zdjęcia

Marc O`Polo Midsummer Man marki Marc O`Polo to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Marc O`Polo Midsummer Man został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka, fiołek, bazylia, sycylijska cytryna i kardamon; nutami serca są czerwona papryka, egipska pelargonia, lawenda i rum; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Mandarynka Fiołek Bazylia Sycylijska cytryna Kardamon

Czerwona papryka Egipska pelargonia Lawenda Rum

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc O`Polo Midsummer Man by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Midsummer Man Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Bardzo przyjemny, "ciepły" zapach.
Początek słodko - ostry, za sprawą bardzo dużej ilości papryki którą ciężko tu pominąć. Po godzinie mamy już sporo ambry, drzewa sandałowego i kardamonu, które w towarzystwie alkoholu (rum? serio? Ja bym stawiał na koniak...) łączy się w słodkawą, ale niesamowicie elegancką nutę.
Zdecydowanie czuć tu wanilię i mandarynkę (bardziej słodkawą klementynkę), jednak według mnie te dwie pozycje przeplatają się po trochu na początku i na końcu.
Wieczorowa kompozycja, miła i bardzo "grzeczna".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc O`Polo Midsummer Man marki Marc O`Polo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc O`Polo Midsummer Man marki Marc O`Polo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Serge Lutens Arabie Escada Escada Magnetism for Men Vivienne Westwood Let It Rock Tann Rokka Aki Scents of Time Ankh Mona di Orio Oiro Lorenzo Villoresi Alamut Avon Outspoken by Fergie Rasasi Amber Oudh Dorin Un Air d’Arabie Musk Sonoma Scent Studio Incense Pure