Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Marc O`Polo Men Marc O`Polo dla mężczyzn

Marc O`Polo Men Marc O`Polo dla mężczyzn

Marc O`Polo Men Marc O`Polo dla mężczyzn Zdjęcia Marc O`Polo Men Marc O`Polo dla mężczyzn Zdjęcia Marc O`Polo Men Marc O`Polo dla mężczyzn Zdjęcia

Marc O`Polo Men marki Marc O`Polo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Marc O`Polo Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są bergamotka, Żywica elemi, pieprz i imbir; nutą serca jest kwiat jabłoni; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Żywica elemi Pieprz Imbir

Kwiat jabłoni

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc O`Polo Men by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc O`Polo Marc O`Polo Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc O`Polo Marc O`Polo Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc O`Polo Men marki Marc O`Polo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc O`Polo Men marki Marc O`Polo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Acqua di Biella Baraja Oriflame Deep Woods Bruno Banani Magic Man Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Ajmal Shadow Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Ferrari Ferrari Uomo Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Ted Lapidus Black Soul Jack Black Jack Black Signature