Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oh Lola! Sunsheer Marc Jacobs dla kobiet

Oh Lola! Sunsheer Marc Jacobs dla kobiet

Oh Lola! Sunsheer Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Oh Lola! Sunsheer Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Oh Lola! Sunsheer marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oh Lola! Sunsheer został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są malina, poziomka i gruszka; nutami serca są piwonia, magnolia i cyklamen; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Malina Poziomka Gruszka

Piwonia Magnolia Cyklamen

Wanilia Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh Lola! Sunsheer by Marc Jacobs.

Oh Lola! Sunsheer Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

A tak się cieszyłam na piwonię w takim milusim otoczeniu...
Pierwsze wrażenie: słodkawa owocowo-kwiatowa mieszanina zapachowa znana mi ze środków myjących chemii gospodarczej...Zupełnie nie moja bajka, nie będę poświęcać temu zapachowi zbyt wiele czasu, zainteresowanym napiszę tylko, że najbardziej z powyższych nut wybija się chyba gruszka z poziomką i piwonią, jest tez coś drapiącego, suchego,szczególnie pod koniec, typuję na wyjątkowo sztuczny sandałowiec z magnolią...Ciężko mi nazwać ten produkt perfumami, to zapach wybitnie chemiczny, a nuty to składniki, zastanawiam się, czy Givaudan, największy chyba na rynku producent aromatów i zapachów nie pomylił taśmy produkcyjnej...
Wielbicielom Zielonego Jabłuszka od Donny Karan może się spodobać, mi nie. To tyle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Oh Lola! Sunsheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Oh Lola! Sunsheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh Lola! Sunsheer marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh Lola! Sunsheer marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Dot Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Guerlain Idylle Giorgio Armani Acqua di Gio Nina Ricci Ricci Ricci Thierry Mugler Angel Eau de Toilette DSQUARED² Potion for Women Dolce&Gabbana Dolce Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her Burberry My Burberry Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior J`adore Kenzo Le Monde Est Beau Torrente L`Or de Torrente Cerruti 1881 Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio Carven Le Parfum Isabella Rossellini My Manifesto Calvin Klein Obsession Jesus Del Pozo Duende