Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet

wodny
Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Oh Lola! Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Oh Lola! marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oh Lola! został wydany w 2011 roku. Oh Lola! stworzyli Ann Gottlieb, Calice Becker i Yann Vasnier. Nutami głowy są truskawka, malina i gruszka; nutami serca są magnolia, piwonia i cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Truskawka Malina Gruszka

Magnolia Piwonia Cyklamen

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh Lola! by Marc Jacobs.

Tokyo Smile

Oh Lola! Recenzje Perfum

xmagx
xmagx

Zapachu Oh Lola! spróbowałam raz , pierwszy i ostatni raz.Na mojej skórze pachniał jak przeterminowany szampon , zapach takiego obrzydliwego kwasu cytrynowego dawał po nosie przy każdym ruchu ręką.Nie wiem jak miała pachnieć lżejsza Lola , ale w takim wydaniu stawiam na niej krzyżyk i będę omijać.

amanda
amanda

Umiarkowanie słodki,lekko pudrowy,zwiewny,zdecydowanie dziewczęcy niż kobiecy.
Takich zapachów mamy obecnie coraz więcej,wyrastają jak grzyby po deszczu i ciężko załapać jakąś różnicę między jednym a entym. Miałam kiedyś szampon do włosów o podobnym zapachu..

Luana
Luana

Zapach mnie nie zachwyca chociaz nie odrzuca. Jest taki jak kolor flakonika dosyc ciekawego i ściągajcy uwagę w cukierkowym różowym kolorze. Jest lekki, świeży i słodki. Nie męczy i nie przytłacza. Po jakimś czaie staje się nieco pudrowy. Ciekawe, ze drudno mi wyodrębnić nutki zapachów poszczególnych kwiatów czy owoców .Tak dokładnie są wymieszane aromaty. Jedynie wanilię z sandałowcem wyczuwam. Trwałość dobra. Gdy skończę perfumetke raczej nie pokuszę się o pełny flakonik.

gardenia
gardenia

Gorszej reklamy perfum nie widziałam, bezduszna, bez wdzięku i te wyblakłe kolory rodem z reklam PRL-u, juz o usadowieniu wielkiej flachy perfum między udami tego dziewczęcia w dziwacznej sukience z obsuwającym sie chyba stanikiem nie wspomnę...brrrr....
Niestety zapach ma sie podobnie do reklamy, jest bez wdzięku, tzn. jest wdzięk ale szamponiku dla dziewczynek z katalogu Avonu czy Orilflamu w kolorze różowym. Tak, może to są i owoce z piramidy zapachowej, ale tak samo wyblakłe i plastikowe jak flakon.
Dla mnie to taki płynno-mydełkowaty miks kwaskowo-owocowo-różowy. Kwiaty? Hm, piwonia. Ale najprawdziwszym kwiatem w tej kompozycji jest plastikowy kwiat z korka, nie wiadomo co to jest, w rzeczywistości takich kwiatów nie ma, w tych perfumach tym bardziej, choć plastiku jest tu sporo, to fakt.
W bazie wyczuwam w tym zapaszku coś chropowato-suchego, typuję na delikatny podmuch sandałowca, ale jest tak unużany w różowym szamponiku, że ledwo dycha...
Nie przemawia do mnie ta kompozycja kompletnie, to wytwór skierowany chyba głównie do młodej odbiorczyni, tylko dlaczego młodzi ludzie nie mają wiedzieć, co to prawdziwe kwiaty czy owoce? Jeśli ktoś stawia na higieniczne zapachy szczególnie w klimatach mydełek czy szamponików dla przedszkolaków polecam, ja Marcowi w dziedzinie perfum, poza 2 wyjątkami, mówię nie, moda wychodzi Marcowi lepiej, ale to tylko moja zdanie :)

Maverick
Maverick

Na mojej skorze to jest slodycz, ale owocowa z wyczuwalna gruszka i piwonia. Wanilia podbija zapach gruszki. Cudne!

Majka16
Majka16

Słodycz, słodycz i raz jeszcze słodycz. Nie czuje owoców, sama wanilia, aż do przesady, plus za trwałość i projekcję dla kogoś kto taki ulepek lubi. Zakupiony w ciemno przez moją córkę, zostawiony "przez przypadek" mnie .... no cóż, próbuję je przekazać komuś kto lubi wiele słodyczy ... w zapachach

Zakupowe okazje

Marc Jacobs Oh Lola by Marc Jacobs Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Marc Jacobs Oh Lola by Marc Jacobs Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
ThePerfumeSpot.com
47.99 USD
Oh Lola by Marc Jacobs, 1.7 oz Eau de Parfum Spray for Women Oh, Lola!
Oh Lola by Marc Jacobs, 1.7 oz Eau de Parfum Spray for Women Oh, Lola!
48.24 USD
53.99 USD
Oh Lola Perfume by Marc Jacobs, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Oh Lola Perfume by Marc Jacobs, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
58.99 USD
Marc Jacobs Oh Lola by Marc Jacobs Sunsheer eau de Parfum Spray 1.7 oz Tester for Women
61.99 USD
StrawberryNET.com
89.50 USD
Marc Jacobs Oh Lola! Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Marc Jacobs Oh Lola! Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Oh Lola!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Oh Lola!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh Lola! marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh Lola! marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Incandessence Chanel Chance Eau Tendre Marc Jacobs Lola Donna Karan DKNY Be Delicious Lancome Tresor Midnight Rose Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Moschino Moschino Funny! Marc Jacobs Dot Tommy Hilfiger Tommy Girl Avon Little Black Dress Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 La Perla J`Aime La Nuit Aquolina Pink Sugar Chanel Coco Mademoiselle Calvin Klein Truth Britney Spears Fantasy Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Avril Lavigne Forbidden Rose Mexx Magnetic for Her Escada Absolutely Me