Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Marc Jacobs Splash Rain Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Splash Rain Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Marc Jacobs Splash Rain Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Marc Jacobs Splash Rain Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Marc Jacobs Splash Rain Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Marc Jacobs Splash Rain marki Marc Jacobs to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Splash Rain został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są klementynka, cyprys i truskawka; nutami serca są słonecznik, passiflora i orchidea; nutami bazy są drzewo tekowe, ambra, piżmo i mech dębowy.

Klementynka Cyprys Truskawka

Słonecznik Passiflora Orchidea

Drzewo tekowe Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Rain by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Rain marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Rain marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Davidoff Cool Water Escada Into the Blue Puma Puma Aqua Woman Yves Rocher Ming Shu The Body Shop Oceanus Perfume Oil Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Rasasi Chastity Women Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Antonio Puig Thais Mazzolari Marina Royal Apothic City Of Angels