Marki » M » cytrusowe « Grupy

Marc Jacobs Splash Orange Marc Jacobs dla mężczyzn

Marc Jacobs Splash Orange Marc Jacobs dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Marc Jacobs Splash Orange marki Marc Jacobs to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Marc Jacobs Splash Orange został wydany w 2006 roku. Marc Jacobs Splash Orange stworzyli Patricia Choux i Maurice Roucel. Nutami głowy są mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są pomarańcza, frezja, biała róża i mięta wodna; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, białe drzewa i mech dębowy.

Mandarynka Neroli Bergamotka

Pomarańcza Frezja Biała róża Mięta wodna

Fasolka tonka Ambra Piżmo Białe drzewa mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Orange by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Orange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Orange marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Orange marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Burberry Weekend for Men L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Le Prince Jardinier Citrus Allegro Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Philosophy Lemon Emilio Pucci Sabbia 167 O Boticario Acqua Fresca O Boticario Linked He Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Bronnley Lemon & Neroli Adolfo Dominguez Azahar Acqua di Genova Fontana di Trevi XII