Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Marc Jacobs Splash Grass Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Splash Grass Marc Jacobs dla kobiet

ziołowy

Marc Jacobs Splash Grass marki Marc Jacobs to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Splash Grass został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutę głowy stanowi trawa; nutami serca są konwalia i dzikie kwiaty; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Trawa

Konwalia Dzikie kwiaty

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Grass by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Grass Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Grass marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Grass marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Calvin Klein CK be Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Nina Ricci L'Eau du Temps Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Eau Jeune Eau Jeune Double Je B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Chopard Cascade Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Oriflame Volare Amway Ancestry FUBU Plush