Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Splash Gardenia marki Marc Jacobs to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Splash Gardenia został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, gardenia i piżmo.

Nuty zielone Gardenia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Gardenia by Marc Jacobs.

Marc Jacobs

Marc Jacobs Splash Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Gardenia marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Gardenia marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chaumet Chaumet Annick Goutal Eau de Camille Ralph Lauren Safari Loewe Quizas, Quizas, Quizas Tous Green Purpurine Pierre Balmain Vent Vert CB I Hate Perfume Wild Pansy James Heeley Iris de Nuit Vicky Tiel Originale Marbert Energy Hiroko Koshino Hiroko Koshino Nautica Nautica Woman