Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Marc Jacobs Splash Cucumber Marc Jacobs dla mężczyzn

Marc Jacobs Splash Cucumber Marc Jacobs dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Marc Jacobs Splash Cucumber Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Marc Jacobs Splash Cucumber Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia

Marc Jacobs Splash Cucumber marki Marc Jacobs to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Marc Jacobs Splash Cucumber został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vera Vanore. Nutami głowy są liść lotosa, kaktus i ogórek; nutami serca są lilia tygrysia, frezja i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo i białe drzewa.

Liść lotosa Kaktus Ogórek

Lilia tygrysia Frezja Kwiat lipy

Piżmo Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Cucumber by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Cucumber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Cucumber marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Cucumber marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bijan Bijan Style Men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Fragonard Papa Cheri Fabi Fabi Per Lui Royall Fragrances Royall Vetiver Floris Elite Kanøn Kanon for Men Michael Storer Kadota Molton Brown Bracing Silverbirch Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Nickel Ulla Lala CnR Create Scorpio for Men