Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Marc Jacobs Splash Cotton Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Splash Cotton Marc Jacobs dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Marc Jacobs Splash Cotton marki Marc Jacobs to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Splash Cotton został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Vinals. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, biała brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są lawenda, kwiat bawełny i konwalia; nutami bazy są biały zamsz, drzewo sandałowe, piżmo i białe drzewa.

Pomarańcza Mandarynka Biała brzoskwinia Bergamotka

Lawenda Kwiat bawełny Konwalia

Biały zamsz Drzewo sandałowe Piżmo Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Splash Cotton by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Cotton Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Splash Cotton marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Splash Cotton marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Roberto Verino Verino Pour Homme Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Lorenzo Villoresi Musk Lancome Magnifique Eau de Toilette Ajmal Unveil Berkeley Square Rose Petal Eisenberg Back To Paris Stendhal Elixir Noir Mayssa Mayssa Sabon Zer (Rose)