Marki » M » kwiatowe « Grupy

Marc Jacobs Gardenia Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Gardenia Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Gardenia marki Marc Jacobs to kwiatowe perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Gardenia został wydany w 2007 roku. nutami serca są wiciokrzew, gardenia i jaśmin; nutami bazy są imbir, piżmo i cedr.

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin

Imbir Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Gardenia by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Gardenia marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Gardenia marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Reminiscence Anjali Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Guerlain With Love Guerlain Lights Of Champs-Elysees Mariella Burani MB Prada No4 Fleurs d'Oranger Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Chloe Chloe Eau de Toilette Profumum Roma Tuberosa Marc Jacobs Biscotti Splash DSH Perfumes Wedding Bouquet