Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Marc Jacobs Autumn Splash Violet Marc Jacobs dla kobiet

Marc Jacobs Autumn Splash Violet Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Marc Jacobs Autumn Splash Violet Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Marc Jacobs Autumn Splash Violet marki Marc Jacobs to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Autumn Splash Violet został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są piwonia i bergamotka; nutami serca są fiołek, orchidea i korzeń irysa; nutami bazy są imbir, piżmo, wanilia i cedr.

Piwonia Bergamotka

Fiołek Orchidea Korzeń irysa

Imbir Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Autumn Splash Violet by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Autumn Splash Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Autumn Splash Violet marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Autumn Splash Violet marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Dolce&Gabbana L`eau The One Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Nanette Lepore Nanette Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Roxana Illuminated Perfume Aurora Erreuno Erreuno Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Sanctuary Sanctuary Classic