Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Marc Jacobs Autumn Splash Amber Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

lekko korzenny
Marc Jacobs Autumn Splash Amber Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Marc Jacobs Autumn Splash Amber marki Marc Jacobs to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Marc Jacobs Autumn Splash Amber został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są imbir i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są lilia, ambra i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są fasolka tonka, benzoes i drzewo kaszmirowe.

Imbir Anyż gwiazdkowaty

Lilia Ambra Liść czarnej porzeczki

Fasolka tonka Benzoes Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marc Jacobs Autumn Splash Amber by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Autumn Splash Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marc Jacobs Autumn Splash Amber marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marc Jacobs Autumn Splash Amber marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Regina Harris Amber Vanilla Trussardi Python Hermes Hermessence Ambre Narguile Diptyque L'Autre Baldessarini Strictly Private Sahlini Parfums Femininde Ayala Moriel Razala Calvin Klein ck IN2U Heat Him Il Profvmo Chocolat Amere By Bobo Dinner Space NK Laughter Nuit Segreti di Lucca Boheme