Marki » M » « Grupy

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet marki Marc Jacobs to perfumy dla kobiet. Lola Velvet został wydany w 2010 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lola Velvet by Marc Jacobs.

Lola Velvet Recenzje Perfum

Lola Velvet by Marc Jacobs 2.40 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Lola Velvet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Lola Velvet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lola Velvet marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lola Velvet marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Maestrale Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Essentially Me Trade Wind Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Eclectic Collections Monument CB I Hate Perfume November Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Rubino Cosmetics Room 726 White Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Summer 2010 Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse Madonna Nudes 1979 Sparkle