Marki » M » « Grupy

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet marki Marc Jacobs to perfumy dla kobiet. Lola Velvet został wydany w 2010 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lola Velvet by Marc Jacobs.

Lola Velvet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Lola Velvet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Lola Velvet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lola Velvet marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lola Velvet marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Noix de Coco Robert Piguet Fracas for Men Philosophy Falling in Love Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Zara Ambar Guess Guess by Marciano for Men Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Shiara Amber Musk Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men