Marki » M » « Grupy

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet Marc Jacobs dla kobiet

Lola Velvet marki Marc Jacobs to perfumy dla kobiet. Lola Velvet został wydany w 2010 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lola Velvet by Marc Jacobs.

Lola Velvet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Lola Velvet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Lola Velvet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lola Velvet marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lola Velvet marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Porsche Design The Essence Sean John I Am King Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Tim McGraw Southern Blend DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Penhaligon`s Opus 1870 Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Hanae Mori Hanae Mori N02 Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Novae Plus Noble Gold Sorelle Fontana If Jeans for Women