Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Daisy Pop Art Edition Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Pop Art Edition Marc Jacobs dla kobiet

ozonowy

Daisy Pop Art Edition marki Marc Jacobs to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Daisy Pop Art Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są liść fiołka, truskawka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, gardenia i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i wanilia.

Liść fiołka Truskawka Grejpfrut

Jaśmin Gardenia Fiołek

Nuty drzewne Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Pop Art Edition by Marc Jacobs.

Daisy Pop Art Edition Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Daisy Pop Art EDP to wersja Elixir Daisy EDT.
Nuty zapachowe sa podobne do Daisy EDT, ale Pop Art jest nieco ciezsza, bardziej wieczorowa, mocniej skoncentrowana. Przypomina mi nieco Elle od YSL - posiada te sama elegancka moc bialych kwiatow - gardenii.
Nuty glowy w Pop Art sa soczyste, bardzo przyjemne i trwaja okolo 30 minut. Nuta serca trwa dosc dlugo bo okolo 5 godzin i jasmin jest zdecydowanie na pierwszym planie. W nucie bazy ledwo wyczuwalna wanilia trzyma balans z pizmem i nutami drewna.
Pop Art jest nieprzeslodzona kompozycja. Jest swietna na wieczor i na chlodne dni. Seksowna i dodajaca pewnosci siebie!
Trwalosc i moc bez zastrzezen, zdecydowanie lepsza niz EDT.
Butleka niepraktyczna ale pieknie prezentuje sie na polce

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Pop Art Edition marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Pop Art Edition marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Cerruti Cerruti 1881 Blanc Abinoam Corazon Puma Puma Woman Ghost Ghost Serenity Clean Clean Baby Girl Kenzo Unidentified Fragrance Object Lacoste Femme de Lacoste Byblos Essence Avon Spotlight Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Masaki Matsushima M