Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Daisy Eau So Fresh Sunshine Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Eau So Fresh Sunshine Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Eau So Fresh Sunshine Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Eau So Fresh Sunshine marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Daisy Eau So Fresh Sunshine został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są truskawka, kwiat jabłoni i różowy grejpfrut; nutami serca są jaśmin, róża i liść fiołka; nutami bazy są mech dębowy i ambra.

Truskawka Kwiat jabłoni Różowy grejpfrut

Jaśmin Róża Liść fiołka

mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Eau So Fresh Sunshine by Marc Jacobs.

Daisy Eau So Fresh Sunshine Recenzje Perfum

Martielle
Martielle

Ta odmiana Daisy to kompot truskawkowy. Z odrobiną malin i liczi. I również, jak w Sunshine, po około dwóch godzinach wyczuwam odrobinę nut kwiatowych (podobno w składzie jest fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, jaśmin, śliwka...hahaha, to po prostu śmiechu warte!). Słaba, chemiczna truskawka! Oto, czym jest ten zapach.
Jednego nie można im zarzucić - są mocno letnie i mocno soczyste. Dla fanatyków letnich odmian zapachów. Nuda.

Daisy Eau So Fresh Sunshine by Marc Jacobs 3.29 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Eau So Fresh Sunshine marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Eau So Fresh Sunshine marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Lancome La Vie Est Belle Marc Jacobs Daisy Dream Escada Taj Sunset Guerlain My Insolence Dolce&Gabbana L`eau The One Nina Ricci Nina Versace Versense Viktor&Rolf Bonbon Jessica Simpson Fancy Britney Spears Fantasy Trussardi Trussardi Inside Delight Paco Rabanne Ultrared Marc Jacobs Daisy Britney Spears Believe Bruno Banani Bruno Banani Woman Yves Rocher Vanille Noire Kenzo Kenzo Amour I Love U By Kilian Love by Kilian Escada Absolutely Me