Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 34 Miałem: 26 Chcę: 33 Ukochany zapach: 1

Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Eau So Fresh marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Daisy Eau So Fresh został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są grejpfrut, nuty zielone, malina i gruszka; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek, liczi i kwiat jabłoni; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i Śliwka.

Grejpfrut Nuty zielone Malina Gruszka

Jaśmin Róża Fiołek Liczi Kwiat jabłoni

Piżmo Cedr Virginia Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs.

Daisy
Very Me New York
Eclats Precieux

Daisy Eau So Fresh Recenzje Perfum

ouvrant
ouvrant

zupełnie nie czuję tutaj zbyt wielkiego podobieństwa do klasycznej Daisy.
Eau so fresh pachnie dla mnie dużo bardziej piżmowo i ma bardziej wyczuwalne nuty drzewne, przyjemne, bo złączone ze słodkim, owocowym zapachem.

trwałość jest bardzo przyzwoita - czuję je na sobie cały dzień. to także jeden z tych niewielu perfum, które spokojnie mogę uznać za całoroczne. nie drażnią nosa żadną porą roku, a każdej kolejnej prezentują coś nowego.

Lizbet
Lizbet

Dostałam próbkę, skropiłam się z politowaniem kiwając głową, co też pan Marc znowu namieszał. Politowanie jednak szybko zmieniło się w zaskoczenie. Daisy jest dla mnie OK, to poprawne perfumy, ale nie jestem pod wrażeniem, natomiast wersja Eau So Fresh: całkiem całkiem.

Bardzo delikatny, subtelny zapach. Widzę romantyczną dziewczynę, z rozwianymi włosami w kolorze blond, długimi, o lekkich, naturalnych falach. Ma na sobie zwiewną sukienkę. Dużo się śmieje.

Świeżo-słodkie. Delikatne, zielone nuty opierają sie na liczi i malinie. W tle odrobina gruszki i ciut ciut róży. Od Daisy subtelniejsze, mniej zielone, a bardziej owocowe. Dla mnie ma po prostu więcej charakteru, nuty liczi mnie w tej kompozycji lekko intrygują, zgadzam się z przedmówczyniami, to nie jest nic odkrywczego, ale całość: lekka, łatwa i przyjemna.

china_doll
china_doll

Ten zapach kojarzy mi się z piknikiem za miastem, wygrzewaniem się w słońcu i podjadaniem świeżych owoców z koszyka.

Najbardziej wyczuwam owoce: grapefruit, liczi, malinę, delikatnie kwiaty oraz nuty zielone.

Trwałość nawet spoko, ale projekcja bardzo bliskoskórna.

Myślę, że dobrze sprawdziłby się w ciepłe dni, gdy chcemy pachnieć ładnie i świeżo. Jest bardzo podobny do klasycznej Daisy, jednak nieco delikatniejszy. Gdybym miała kupić dobrowolnie któryś z nich, wybrałabym klasyka. Ten mogłabym ewentualnie dostać :P

Polecam, jeśli ktoś lubi zapachy lekkie, łatwe i przyjemne.

centurylove
centurylove

uwielbiam, kwiaty, łąka, owoce, lato... jeden z moich ulubionych w tej kategorii. muszę kupić i niech stoi na półeczce.

amanda
amanda

Typowy przedstawiciel tej kategorii, czyli bez żadnego wow.
Taki spokojny zapach,niczym specjalnym nie przyciagający uwagi.
Pachnie kwiatowo owocowo,raczej delikatnie,nienachalnie.
Nuty zielone mieszają się z owocowymi, troszkę róży z fiołkiem przebija sie przez ten owocowy sad .
Powiem,że jestem zawiedziona.

Zakupowe okazje

43.14 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 2.5 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 2.5 oz
46.79 USD
Daisy Eau So Fresh Perfume by Marc Jacobs, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
46.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette tester for women 4.2 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette tester for women 4.2 oz
54.04 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 4.2 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 4.2 oz
56.69 USD
Daisy Eau So Fresh Perfume by Marc Jacobs, 4.2 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
56.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 2.5 oz for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 2.5 oz for Women
61.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Tester for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Tester for Women
63.89 USD
Daisy Eau So Fresh Perfume by Marc Jacobs, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Women
64.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 2.5 oz Body Lotion 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz for Women
70.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz for Women
StrawberryNET.com
80.00 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
80.99 USD
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Body Lotion 2.5 oz Travel Offer for Women
Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs Eau de Toilette, 2.5 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs Eau de Toilette, 4.2 oz
Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs Eau de Toilette, 4.2 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Eau So Fresh marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Eau So Fresh marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Moschino Moschino Funny! Salvatore Ferragamo Signorina Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Chance Eau Fraiche Viktor&Rolf Flowerbomb Shiseido Zen Chloe Chloe Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Mania Christian Dior Miss Dior (new) Yves Saint Laurent Baby Doll Giorgio Armani Si Lancome Hypnose Dolce&Gabbana D&G Light Blue Thierry Mugler Alien Nina Ricci Nina Prada Prada Candy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci Guilty Giorgio Armani Acqua di Gioia