Marki » M » kwiatowe « Grupy

Daisy Dream Blush Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Dream Blush  Marc Jacobs dla kobiet

wodny
Daisy Dream Blush  Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Daisy Dream Blush został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są fiołek, lilia wodna i bergamotka; nutami serca są frezja, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Fiołek Lilia wodna Bergamotka

Frezja Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Dream Blush by Marc Jacobs.

Daisy Dream Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Dream Blush , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Dream Blush , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Chopard Wish Turquoise Diamond Tom Tailor Speedlife Woman Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Molyneux Quartz Susanne Lang Midnight Orchid 72 Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Blumarine Jus No.1 Blugirl Susan D. Owens Child Perfume Tammie Garr Royalty MOR Snow Gardenia