Marki » M » kwiatowe « Grupy

Daisy Dream Blush Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Dream Blush  Marc Jacobs dla kobiet

wodny
Daisy Dream Blush  Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Daisy Dream Blush został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są fiołek, lilia wodna i bergamotka; nutami serca są frezja, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Fiołek Lilia wodna Bergamotka

Frezja Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Dream Blush by Marc Jacobs.

Daisy Dream Blush Recenzje Perfum

Daisy Dream Blush by Marc Jacobs 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Dream Blush , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Dream Blush , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Dream Blush marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Cacharel Anais Anais Marc Jacobs Blush Victorio & Lucchino Abril Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Gale Hayman Style Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps DSH Perfumes En Fleur Lucienne Von Doz Lucienne