Marki » M » kwiatowe « Grupy

Daisy Blush Marc Jacobs dla kobiet

Daisy Blush  Marc Jacobs dla kobiet

wodny
Daisy Blush  Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Blush marki Marc Jacobs to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Daisy Blush został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są lilia wodna, gruszka i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, konwalia i mimoza; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Lilia wodna Gruszka Bergamotka

Wiciokrzew Konwalia Mimoza

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Blush by Marc Jacobs.

Daisy Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Blush , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Blush , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Blush marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Blush marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Cherry Blossom Bath and Body Works Velvet Tuberose Chantecaille Le Jasmin Creed Fantasia de Fleurs Fragonard Baroque Roja Dove Scandal Demeter Fragrance Lilac Celine Dion Spring in Provence Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Eclectic Collections Moonstruck Ulric de Varens Mini Charm Vivienne Westwood Naughty Alice