Marki » M » kwiatowe « Grupy

Daisy Blush  Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

wodny
Daisy Blush  Marc Jacobs dla kobiet Zdjęcia

Daisy Blush marki Marc Jacobs to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Daisy Blush został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są lilia wodna, gruszka i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, konwalia i mimoza; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Lilia wodna Gruszka Bergamotka

Wiciokrzew Konwalia Mimoza

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisy Blush by Marc Jacobs.

Petal by Cynthia Rowley
Daisy Dream Blush

Daisy Blush Recenzje Perfum

eeka19
eeka19

Kilka lat temu firma Avon miała w swojej ofercie wodę toaletową Petal by Cynthia Rowley. Po jej wycofaniu długo szukałam zapachu który choć trochę będzie Petal przypominał. Moje poszukiwania dobiegły końca. Marc Jacobs Daisy Blush jest prawie lub całkiem identyczny. Pachnie jak łąka wiosną lub jak bukiet kwiatów. Nie ma w nim słodyczy landrynek. Jest naturalnie kwiatowy, świeży, lekki. Chce się go wąchać i wąchać. Następnym razem skuszę się na Daisy Dream Blush - w drogerii obydwa pachniały bardzo podobnie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Daisy Blush , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Daisy Blush , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisy Blush marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisy Blush marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Oriflame Eclat L`Artisan Parfumeur Tubereuse L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Coach Iris Splash Oriflame Visions Lady Vintage O Boticario Innamorata Tonatto Profumi Solista Celine Dion Simply Chic