Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bang Marc Jacobs dla mężczyzn

Bang Marc Jacobs dla mężczyzn

lekko korzenny
Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Filmy
Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia Bang Marc Jacobs dla mężczyzn Zdjęcia

Bang marki Marc Jacobs to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bang został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są różowy pieprz i pieprz; nutą serca jest nuty drzewne; nutami bazy są Żywica elemi, benzoes, wetyweria, paczula i mech dębowy.

Różowy pieprz Pieprz

Nuty drzewne

Żywica elemi Benzoes Wetyweria Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bang by Marc Jacobs.

Bang Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Perfumy są odą do pieprzu, który jest tutaj kluczowym składnikiem, wzbogaconym o specyficzną aromatyczność, uzyskaną z wyraźnie zaznaczonej obecności ISO E Super, stąd porównania poprzedników do Molekuł. Nuta pieprzu, zamiast w formie intensywnej, korzennej, została więc tutaj podana w kwaśnym, aromatyczno - zielonym wydaniu (zapewne od wetywerii), z przestrzennością w charakterystycznym stylu dzieł Escentric Molecules. Przez centralną pozycję pieprzu przypomina dalekiego krewnego Amouage Honour Man, można się też doszukać odwołań do Terre d'Hermes i wszelkich innych powietrznych sterylnych "laboratoriów" z ISO E Super (Voyage d'Hermes, itd.).

Z nadgarstka może nie robi wrażenia, brak mu klasy Escentric Molecules, natomiast globalnie nosi się przyjemnie i subtelniej niż w przypadku każdego innego "molekularno - laboratoryjnego" zapachu, a taka odmienność jest plusem, gdyż nie zawsze chcemy pachnieć tytanem projekcji. Jest prostolinijny, można się doszukać jedynie pieprzu (swoją drogą ładnie uwypuklonego w formę aromatyczną) i kwaśnej, lekko zielonej wetywerii, rozpuszczonych w obfitej dawce ISO E Super.

Jak już wspomniałem, perfumy należą do tych subtelniejszych, projekcja łagodna, w ciepłe dni przeciętna, trwałość na skórze może w okolicach 4 - 5 godzin. Zapach, pomimo odwołań do molekularnych uniseksów, jest jednak wyraźniej męski, a to przez ogromną dawkę pieprzu, który jest centralnym punktem Bang - swoją drogą identyczny pieprz jest w Honour Man.

Bang może nie porywa, chociaż dla nuty pieprzu jest pozycją wartą poznania. Ale dobrze się go nosi, szczególnie w cieplejsze dni, jest całkiem udaną alternatywą dla wszechobecnych na rynku plastików, oudów i drzew na jedno kopyto. Nadaje się na zapach codzienny na każdą okazję, chociaż szczególnie na formalne okazje.

blackpalomito
blackpalomito

Te perfumy to właśnie taki "bang", na początku mnie zachwyciły i zwróciły moją uwagę, ale potem bardzo szybko zaczęły męczyć. Na szczęście (?) jakoś po 2 godzinach na mojej skórze prawie nie było po nich śladu...

Beata Maria
Beata Maria

W pierwszym rzucie- pieprz, i to jest fajne.Później rozwija się w kierunku drewna, mchu i wszelakich żywic. Według mnie uniseks.Podoba mi się.

zuras1985
zuras1985

Pachnie jak Molecule 01 ale bardziej wyraźnie. Śmiem twierdzić że w BANG jest na bank nawalone Iso E Super. Swoją drogą to spoko bo bardzo lubię Molecule 01 a BANG jest baaardzo podobny i dużo tańszy więc może warto :)

Bang by Marc Jacobs 3.55 out of 5 based on 22 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Bang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Bang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bang marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bang marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Nu Hermes Terre d'Hermes Cacharel Cacharel Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Gucci pour Homme Rouge Bunny Rouge Embers Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent M7 Michal Szulc Sale Perfume 01 Givenchy Givenchy pour Homme By Kilian Straight to Heaven DSQUARED² Potion Oriflame M by Marcel Marongiu Nasomatto Black Afgano Donna Karan Black Cashmere Yves Saint Laurent La Collection Rive Gauche Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme