Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apple Splash Marc Jacobs dla kobiet i mężczyzn

Apple Splash Marc Jacobs dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 3

Apple Splash Marc Jacobs dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Apple Splash Marc Jacobs dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Apple Splash Marc Jacobs dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Apple Splash marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Apple Splash został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, rozmaryn i magnolia; nutami bazy są kardamon i kolendra.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Czerwone jabłko

Jaśmin Rozmaryn Magnolia

Kardamon Kolendra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apple Splash by Marc Jacobs.

Apple Splash Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Apple Splash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Apple Splash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apple Splash marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apple Splash marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Oriflame Delice Ella Mikao Yujin Amour Thierry Mugler Innocent Rock Esteban Balade Creole Lobogal Lobogal Gold Sarah Jessica Parker Endless Paul Sebastian Funky Sexy Cool Faconnable Faconnable pour Elle Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Arno Sorel Sham'n Fashion