Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun Marbert dla kobiet

Sun Marbert dla kobiet

Miałem: 1

Sun Marbert dla kobiet Zdjęcia

Sun marki Marbert to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i melon; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Melon

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun by Marbert.

Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Morgan Love Love de Toi Glamstar Elizabeth Arden Green Tea Lotus Fragonard Soleil Van Cleef & Arpels Feerie Oriflame Elvie Carolina Gynning Go Girl! Boadicea the Victorious Pure Springfield SPF Woman Next Just Pink Bath and Body Works Sweet Pea Forever LR Agent XX Dorin Roses des Vents Ouest