Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Scarf Taormina Marbert dla kobiet

Scarf Taormina Marbert dla kobiet

Scarf Taormina marki Marbert to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Scarf Taormina został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, czerwone jabłko i arbuz; nutami serca są jaśmin, frezja, fiołek i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i benzoes.

Bergamotka Grejpfrut Czerwone jabłko Arbuz

Jaśmin Frezja Fiołek Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scarf Taormina by Marbert.

Scarf Taormina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marbert Scarf Taormina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marbert Scarf Taormina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scarf Taormina marki Marbert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scarf Taormina marki Marbert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer The Body Shop Dewberry Perfume Oil Les Nereides Musc de Java Ted Baker X2O Extraordinary for Women Flirt! Rock N Rebel Thymes Coco Monoi Fragonard Etoile Lise Watier Folies Neiges Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Bath House Feeling Gorgeous